Jak jsme testovali vietnamská jídla na DámeJídlo.cz

Určitě jste už zaregistrovali novou, slibně vypadající službu na rozvoz jídla DameJidlo.cz. My o ní už víme dlouho. Jednak kvůli tomu, že máme rádi Slevomat  a druhak proto, že  DámeJídlo.cz má ve své nabídce kuchyni asijskou, konkrétně i vietnamskou.

Není to paráda? Přijdete domů z práce, cestou si objednáte a za hodinku je phở a všechno ostatní doma. Radovat se z vietnamské kuchyně ovšem (zatím) mohou jenom obyvatelé Prahy:-(. Ostatní ale nezoufejte a zaregistrujte se také. DámeJídlo.cz funguje i v dalších velkých městech, a to, že zatím nerozváží místní Vietnamce je jen otázkou času. Čím více budete objednávat, tím více se to podaří rozjet.

Jak celý proces funguje?

1.) Zaregistrujete se na DámeJídlo.cz

Registrace proběhla snadno, rychle a pohodlně. My jsme šli cestou nejjednoduššího odporu -tzn. registrace přes Facebook.

registrace

 

2. Zadejte svoje město a ulici

V druhém kroku zadejte svoji ulici a město. Podle toho se vám zobrazí či nezobrazí dostupné rozvozy.

3. Zaměřte svoji pozornost na kategorii “Asie”

V kategorii Asie si můžete vybrat z několika různých restaurací. Je libo Sushi? Není problém! Máte chuť na něco vietnamského? Taktéž stačí pouze klikat a objednávat. Jako když si objednávat kdekoliv jinde na internetu.

Z vietnamských restaurací se nám zobrazily dvě nabídky.

VietnamFood v Nuslích – patří do 5ky mých nejoblíbenějších restaurací v Praze, navíc ji máme relativně blízko, bydlíme ve Vršovicích, takže volba padla právě na ni. Druhým zástupcem Vietnamu je VietnamFood Point v Praze na Vinohradské. Nevím, neznám, nechám se rád poučit.

restaurace-1

4. Rádi ochutnáváme, vybrali jsme různá jídla

Vybrali jsme několik různých jídel. Všechna jsme již v Nuslích měli, takže jsme věděli, jak by měla chutnat, a co od nich očekávat. Do našeho večerního menu jsme si naklikali:

5. Objednáno 18:19

V 18:19 jsme jídla objednali. Zaplatit můžete rovnou kartou a nebo jako my – při převzetí. Následovalo 45 minut čekání a telefon se rozezvonil.

Jídlo dorazilo přesně 47 minut po objednání.

Jak jsme byli s jídlem, co nám dorazilo spokojeni?

Jedním slovem – velmi. Kvalita naprosto srovnatelná s baštou, kterou si dáte v bistru VietnamFood v Nuslích. Porce veliké, vše krásně zabalené. Posuďte sami podle fotek.

Jediným mínusem byl chybějící citron do phở.

Ale…byli jsme naštěstí vybaveni vlastním:-)

IMG_4242 IMG_4243 IMG_4244 IMG_4245 IMG_4246 IMG_4247 IMG_4250 IMG_4251

Dáme jídlo znovu?

Určitě dáme, a všem musíme DámeJídlo.cz a konkrétně vietnamskou restauraci VietnamFood vřele doporučit!

Díky Nuseláci, jste skvělí!

Pokud se vám článek líbil, tak ho sdílejte se svými přáteli! A samozřejmě rád si přečtu vaše komentáře či zkušenosti s DámeJídlo.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Brno, Články, Praha, Vietnamské restaurace v ČR. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář: Jak jsme testovali vietnamská jídla na DámeJídlo.cz

  1. dame jidlo napsal:

    Tak já přes dáme jidlo objedávám převážně těstovinové pokrmy a jsem také víc než spokojen. Jen tak dále

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *