Sapamapa.cz – pražská vietnamská tržnice Sapa v mobilu

SapaMapa.cz . vietnamská tržnice Sapa mapa Praha

Tržnice, Malá Hanoj, Praha, Libuš, Sapa. Chytáte se? Zkusme trochu přitvrdit:-) Phở, Bún Chả, Cháo nebo Bánh mì. Stále jste v obraze? A víte kde mají nejlepší? Trefíte-li přesně do největších asijských potravin Tamda a i se zavázanýma očima si zvládnete dát geniální polévku phở ve Phờ Tùng nebo Phở Quỳnh Anh, tak ani nečtěte dál. Pro ostatní je tu SapaMapa.cz. Projekt Jakuba Bukáčka, milovníka vietnamské kuchyně.

O co běží?

Jakub se rozhodl, že na to půjde od lesa. Několik posledních víkendů trávil na Sapě a podniky, které vyzkoušel pečlivě zaznamenával. Z jeho práce vzniknul skvělý projekt, který má za cíl ušlechtilé poslání. I neznalým z řad široké veřejnosti usnadnit první krůčky po Sapě bez nutnosti “zkušeného” průvodce.

Výhodu Sapamapy spatřuji zejména v tom, že design webu se dobře přizpůsobí jakékoliv velikosti obrazovky. Stačí si tedy s sebou vzít chytrý telefon, pustit si Sapamapu a gastronomický kolotoč může začít.

Kromě toho, že jsou v mapě zaznamenané vietnamské restaurace a obchody, tak na stránkách najdete fotky surovin. Už žádné hledání a otázky při nákupu typu: “Jéžiš a co je zas tohle?” Odteď už prostě budete v obraze.

SapaMapa.cz . vietnamská tržnice Sapa mapa Praha

Jaká budoucnost projekt čeká?

Jakub by rád Sapamapu rozšířil i na zbytek Prahy. Nebude se tedy mapovat pouze Sapa, ale vždy, když zrecenzuji nějakou novou vietnamskou restauraci, tak ji najdete kromě na Bepviet.cz i na Sapamapě.

Přeju Jakubovi hodně sil a chuti do projektu a myslím, že se zase ledy hnou o kousek dál:-) Sdílejte článek svým přátelům, ať se všichni milovníci vietnamské kuchyně o SapaMapě dozví. Díky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Články. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *