Světově známý řetězec Food Panda je konečně i u nás

Food Panda úvod

Je večer, máte hlad, v myšlenkách vám doznívá dnešní pracovní den. Je proto zapotřebí pomocníků, kteří vám ušetří čas a zlepší náladu dobrým jídlem.  My, naše dvoučlenná domácnost, už dlouho využíváme služeb zprostředkovatelských společností nabízejících dovoz jídla až do domu. Zkoušíme různé podniky a jídla. Nejvíce nám však chutná kuchyně asijská.  Tentokrát jsme se zaměřili na poměrně nového hráče na trhu pražských rozvozů. Jídlo až domů vám teď může dovést jedno z neoblíbenějších asijských zvířat-panda.

Vietnamská kuchyně zatím chybí

Z asijské kuchyně zde naleznete indickou, čínskou a japonskou kuchyni. Na vietnamské speciality si budete muset ještě chvíli počkat, ale věřím, že to nebude dlouho trvat, protože Food Panda je jednou z nejrychleji rostoucích firem na světě. Byla založena v roce 2012 a funguje již ve více než 30 zemích světa, včetně Evropy, Asie, Afriky a Jižní Ameriky.

Jde se jíst, Asie nás vítá

Na webu Food Panda na vás hned na úvodní stránce vykoukne přehledný návod, jak si pohodlně objednat poctivý oběd, zdravou sváču nebo pořádnou večeři. My jsme se soustředili pouze na kuchyni asijskou. Co bylo v nabídce?

Vyznavači „klasické“ čínské kuchyně v českém podání můžou v nabídce vyzkoušet všechny druhy masa na známé způsoby. Sushi je možné vybrat ze tří různých provozoven, z nichž každá nabízí odlišné variace této japonské pochoutky. Opravdu bohatý a zajímavý výběr nabízí indická restaurace Curry Palace. Je libo se nechat vést cestou od kuřecích kousků z pece Tandoor přes barevná kari až po velmi pálivé Vindaloo? Nás ale chuť Indie nezlákala.

Sushi_Time_2

Zvolili jsme nakonec sushi a objednali jídlo u Sushi Time, které má velmi dobré reference. Krásně zabalené krabičky nám dorazily za 1,5h, což bylo o půl hodiny dříve, než je maximální doba dodání 2h. Ze sushi jsme byli nadšení, obzvlášť z jarních rolek, což jsou maki v rýžovém papíře. Na chuť si tedy přijdou i ti, kteří zrovna neholdují mořským řasám jako já. 😉 Celkově tedy spokojenost na jedničku!

jarní závitky

Hodnocení webu Foodpanda.cz

Nadchlo mě, že internetové stránky Food Pandy jsou opravdu velmi uživatelsky příjemné. Jednotlivé kroky k úspěšné objednávce jsou skvěle popsány, tak nikomu nebrání si pohodlně objednat na co má zrovna chuť. Pokud zrovna nesedíte u svého počítače a máte k dispozici pouze svůj chytrý telefon, tak se nemusíte děsit, že na malém displeji budete hledat, jak si rychle objednat jídlo. Food Panda má totiž i mobilní aplikaci pro objednávky kdykoli a odkudkoli.

Food Panda mobilní aplikace

Food Panda je samozřejmě  i na facebooku, kde se dozvíte všechny novinky.

Také rádi experimentujete s novými jídly a poznáváte nové projekty?  My jsme se s Food Pandou nesekli vedle a mohli jsme tak prožít bezstarostný večer s nacpaným břichem v klidu domova. Pokud jste tohoto rychle rostoucího tygra, tedy vlastně pandu, ještě nevyzkoušeli, tak je nejvyšší čas!

Kontakt na Food Pandu naleznete zde.

Příspěvek byl publikován v rubrice Články. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář: Světově známý řetězec Food Panda je konečně i u nás

  1. Atlaso napsal:

    Bohužel moc dlouho nevydržela no 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *