Pho Vietnam Tuan&Lan

Relativně nedávno otevřené vietnamské bistro Pho Vietnam Tuan&Lan se nachází kousek od metra Jiřího z Poděbrad. Vinohradský vietnamský fastfood se specializuje se na kvalitní pho a jiné vietnamské rychlovky.

Pokud jste již tento podnik navštívili, a chcete se s ostatními podělit o vaší zkušenost, tak neváhejte a dole v komentářích pod článkem tak můžete učinit.

Otevírací doba:

Pondělí – Neděle – 10:00 – 22:00

Adresa a kontakty:

Adresa:  Slavíkova 1657/1, 12000 Královské Vinohrady
Email:  phovietnam.tuanlan@gmail.com
Telefon:  774167786

Facebook:  http://www.facebook.com/photuanlan

Příspěvek byl publikován v rubrice Praha, Vietnamské restaurace v ČR. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

6 komentářů: Pho Vietnam Tuan&Lan

 1. Gabriel napsal:

  Nejsem odborník na Pho, vlastně jsem ho jedl jen tady a v SAPA, ale moc mi tu chutna a rad se na nej do tohohle jinak trochu usmudlaneho bistra vracim.

  Stejne tak tento podnik doporucuji vsem znamym, kteri nejsou pevne fixovani na omacku a knedliky. 🙂

 2. admin napsal:

  Asi ho tam budu muset jít vyzkoušet, když na toto bistro pěje každý chválu.

 3. Kuba napsal:

  Dnes jsem ozkoušel poprvé a teď už vím, že zdaleka ne naposled. Jídlo vynikající, porce veliké, chuťový zážitek na úrovni. Nemohu si vynachválit. Když budete mít cestu kolem, rozhodně vyzkoušejte!

 4. Jan napsal:

  Nejlepší Pho v Praze.

 5. Michaela napsal:

  Pravidelně jsme si užívali vietnamské kuchyně v bistru na ulici Slavíková – až dodněška kdy jsme v jarním závitku objevili vajgl. Když jsme donesli závitek nazpět do bistra, zjistilo se, že při přípravě jídel kouří skoro všichni – takže tohle bylo poslední sousto v Pho Vietnam

 6. Patrik Kajzr napsal:

  Doporučuji všem milovníkům hororů :-)) po-té co jsem po konzumaci závitků strávil cca 10 dnů v pracovní neschopnosti na “hajzlu” a pak u obvodní doktorky, jsem si říkal, to byla náhoda….
  Takže po čase, když dorazila o5 chuť na něco azijského :)), zašel jsem z Polské, kde máme kancly do tohoto bistra…. velká chyba …
  Probudila se ve mně zvědavost a chvíli jsem bistro a cvrkot kolem pozoroval. Venku poskládané přepravky od masa, které vesele očúravali místní psí frajeři. Uvnitř vietnamky sedící jedna na zemi, další na vnitřním wc a krájely zeleninu a maso a vše co jim přišlo pod kudlu….Říkám si,syrové maso se nesmí krájet ani na stejném prkýnku, natož stejným sekáčem (překvapivé zjištění, používají na krájení asi velmi ostré sekáčky nikoliv nože) Byl jsem znechucen.
  Vše dorazil pán,který asi bydlí ve vchodu kde bitro sídlí, dali jsme se do řeči a to nebyl dobrý nápad. Po chvilce mě vzal dovnitř a dolú do sklepa. Pochopil jsem. Špína, maso a smrad z něj, MASO SKLADOVANÉ MEZI POTKANÍM TRUSEM !!!! v mrazácích ve sklepě ?? Copak tohle hygiena povolí ?? Masakr. Zelenina jen v síťovaných pytlech a na zemi společně s trusem. Nic horšího jsem v životě neviděl. Jsem si jistý, že lidé z hygieny nebo majitel prostoru musí být pravidelně uplácen, protože tohle ? To je risk s životem…Mimochodem všichni mi kolegové dopadli stejně. Takže vietnamský horor v česku.
  A pověstná třešnička na dortu ? Bílo modrý fiat, dodávka s parkující vietnamkou s dodávkou “tofu” které vytékalo z plesnívého vnitřku auta :)) když to tahali do bistra se objevila za několik dnú v hlavních večerních zprávach s ukázkami mrtvých myší na stole s trusem a výkaly,které byly v tofu.
  Můžete mi věřit, v životě jsem nic šílenějšího neviděl. Budte rádi, že sem nejdou vložit fotky z mé exkurze po sklepě ve Slavíkove ulici. Hnus.
  Vietnamské jídlo je velmi chutné, ale tyhle hovada ? Už nikdy….

  Patrik Kajzr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *